Pisali o nas

Serwis internetowy „MM zielona góra”
„…” Ogród Smaków” to jest miejsce do którego się wraca, chyba niedawno miało otwarcie. Właściciele niezwykle serdeczni i to w naturalny sposób, a nie ten „pod turystę”. Czuć w tym miejscu, że ktoś w to włożył dużo serca. Jedzenie na wagę, to dość już popularny sposób, ale sprawdzony. W tym miejscu to, co sami sobie nakładamy na talerz, zachwyca. To najlepszy posiłek jaki jadłem w Łagowie.

Pozdrawiam Pana właściciela, który na życzenie zziębniętych nas turystów, specjalnie się trudził z przywiezieniem sprzętu, etc., by zrobić grzańca. Dopieszczony i uśmiechnięty, obiecałem sobie w myślach, że zajrzę w to miejsce, zanim wyjadę z Łagowa. Pogodę w niedzielne popołudnie w Łagowie widać na załączonych zdjęciach właśnie w „Ogrodzie Smaków”. Miejsce przyjazne dzieciom. Dostosowana toaleta i miejsca siedzące dla maluchów. …”

http://www.mmzielonagora.pl/artykul/migawki-dni-wojewodztwa-lubuskiego-2011

Serwis internetowy „Dzień za dniem”
„…Lepiej dzieje się też w miejscowej gastronomii. Starsi turyści doskonale pamiętają niewielką stołówkę z domowymi obiadami. Powstałego na jej miejscu bistra nie powstydziłby się żaden kurort. W „Ogrodzie smaków” można zjeść smacznie, za darmo już podziwiając roztaczający się piękny widok na jezioro Trześniowskie. …”

http://www.dzienzadniem.pl/index.php?strona=12&myid=11980  

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszego apartamentu:
http://www.eholiday.pl/noclegi-im3145.html

Jedna myśl nt. „Pisali o nas

  1. Nie dalej jak w sobotę 02 czerwca 2012 roku miałam przyjemność gościć w Ogrodzie Smaków. Pogoda nie dopisała bo było wietrznie i zimno ale właściciele, młodzi ludzie, z Ogrodu Smaku stanęli na wysokości zadania. Ciepły rosołek rozgrzał zziębnięte dłonie a urokliwy widok na jezioro i wypielęgnowana przy brzegu zieleń ukoiły serce. Polecam wszystkim odwiedzenie tego miejsca. Teraz Łagów w woj. lubuskim kojarzy mi się wyłącznie z Tym miejscem i życzliwością Tych młodych, przeszalenie sympatycznych, ludzi.Polecam wszystkim odwiedzenie tego miejsca-kto raz tam zawita ten tam wróci i będzie zadowolony. Wszystko w 100% dopracowane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>