Ogród smaków


                
Nasz lokal usytuowany jest nad brzegiem jeziora, w centrum Łagowa Lubuskiego. Ogród Smaków powstał w 2011 roku i zmienił oblicze podwórka „starej stołówki”, na jedyny w swoim rodzaju zielony ogród.Gości witamy zielenią i niezwykłymi dekoracjami. W stuletnim budynku mieści się bistro samoobsługowe z daniami obiadowymi na wagę. Na zewnątrz budynku znajdują się stoliki, ławy, leżaki, „miejsce dla zakochanych” oraz duża ława pod baldachimem,  wydzielona specjalnie dla większej grupy Gości.  Po przeciwnej stronie stoi, przeszklona kawiarenka, która oferuje znakomity wybór kawy, alkoholi i pysznych deserów. Wszystkie te elementy łączy klimatyczny wystrój, chilloutowa muzyka oraz przyjemna obsługa.

            Jesteśmy rodzinną firmą, która dokłada wielu starań aby móc zaproponować Gościom to co najlepsze. Oferujemy specjały kuchni polskiej i międzynarodowej, wykorzystując naturalne produkty. Wszystkie dania przygotowujemy od podstaw, tak aby usatysfakcjonować podniebienia naszych Gości. Personel Ogrodu Smaków tworzą młodzi i zaangażowani ludzie oraz dietetyk, który kontroluje by żywność była zdrowa i odpowiednio przyrządzona.

    Tu z uśmiechem możesz  odciąć się od zgiełku ulic, zrelaksować przy klimatycznej muzyce, napić się dobrze schłodzonego piwa i nasycać zmysły kojącym widokiem na jezioro Trześniowskie.

Lokal dostosowany jest dla potrzeb osób niepełnosprawnych oraz małych dzieci.

 

2 myśli nt. „Ogród smaków

  1. W Łagowie zakochaliśmy się w 2010 r. a w Ogrodzie Smaków chwilę później. To, co nas ujęło, to pracownicy – zawsze z uśmiechem witający i żegnający każdego klienta. I ciepły kocyk, przepyszne jedzenie, które można jeść i jeść i jeść … I pan Mirek, który na mapie pokazywał nam najciekawsze miejsca w okolicy … :( Będziemy tęsknić …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>